Aktualności

Sesja szkoleniowa Zarządzanie jakością badań

Miło jest nam poinformować, że dnia 6 września 2021r. odbędzie się sesja szkoleniowa Zarządzanie jakością badań, podczas której wykłady wygłoszą: prof. dr hab. Ewa Bulska prof. dr hab. Paweł Kościelniak prof. dr hab. Piotr Konieczka mgr Katarzyna Szymańska Uczestnicy sesji otrzymają certyfikaty.    

Więcej

Warsztaty szkoleniowe

Znamy już tematy warsztatów, które odbędą się 8 września 2021r. pod szyldem Konwersatorium. Zapraszamy do zapoznania się z nimi. Więcej informacji znajduje się w zakładce Program → Warsztaty.

Więcej

Przedłużenie terminu rejestracji

UWAGA! Na prośbę osób zainteresowanych udziałem w Konwersatorium Spektrometrii Atomowej przedłużony zostaje termin rejestracji do 10.07.2021 r.

Więcej

Warsztaty szkoleniowe

Miło jest nam poinformować, że w dniu 8 września pod szyldem Konwersatorium odbędą się warsztaty prowadzone przez przedstawicieli firm Perlan Technologies, Pro-environment, MS Spectrum, Test-chem, Spectro-lab, Shim-pol, poświęcone przygotowaniu próbek do analizy oraz technikom analitycznym, m.in. ICP-MS, single particle ICP-MS, ICP-OES, EDXRF. Uczestnictwo w warsztatach zostanie potwierdzone certyfikatem. Więcej informacji wkrótce!

Więcej

Konferencja odbędzie się w dniach 6-8 września 2021 r.

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Uczestników Konwersatorium Spektrometrii Atomowej oraz trudny do przewidzenia rozwój sytuacji epidemiologicznej związanej z koronawirusem konferencja zostanie przeprowadzona w trybie hybrydowym. Obraz z sali plenarnej, na której będzie odbywać się wydarzenie, zostanie przesłany na platformę webową. Dzięki temu osoby, które nie dotrą na konferencję, będą mogły brać w niej czynny […]

Więcej

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie w Konwersatorium Spektrometrii Atomowej 2018.

Więcej

Rozkład jazdy autokarów

Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem jazdy autokarów pomiędzy hotelem ibis Styles a Kampusem UwB  

Więcej

Aktualny program konferencji

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym programem szczegółowym konferencji.

Więcej

Rejestracja wystąpień ustnych

Uwaga. Z powodu dużego zainteresowania Konwersatorium Spektrometrii Atomowej, rejestracja wystąpień ustnych została już zakończona. Do 31 sierpnia 2018 r. można zgłaszać wystąpienia w sesji posterowej.

Więcej

Wykład prof. dr hab. inż. Piotra Konieczki

Z radością informujemy, że w sesji szkoleniowej dotyczącej zarządzania jakością wyników prof. dr hab. inż. Piotr Konieczka wygłosi wykład pt. „Oznaczanie zawartości rtęci całkowitej w próbkach środowiskowych z wykorzystaniem techniki CV-AAS- walidacja procedury analitycznej”.

Więcej