Aktualności

Podziękowania

Dziękujemy za udział i zaangażowanie w Konwersatorium Spektrometrii Atomowej KOSAT 2023. Zdjęcia z konferencji są dostępne w zakładce Archiwum → HISTORIA.

Więcej

Przedłużenie terminu rejestracji

UWAGA! Na prośbę osób zainteresowanych udziałem w Konwersatorium Spektrometrii Atomowej przedłużony zostaje termin rejestracji do 16.08.2023r.

Więcej

Białystok biega

Serdecznie zapraszamy wszystkich zapalonych biegaczy do wzięcia udziału w organizowanym przez miasto wydarzeniu Białystok Biega. Więcej informacji dotyczących wydarzenia znajduje się poniżej ↓ Białystok Biega

Więcej

Rejestracja na konferencję KOSAT 2023

Zapraszamy do rejestracji na konferencję KOSAT   >> Rejestracja i opłaty

Więcej

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie w Konwersatorium Spektrometrii Atomowej 2021. Zdjęcia z tegorocznej konferencji dostępne są w zakładce Archiwum → Historia.

Więcej

Zapis z transmisji

Transmisja z 3 dni konferencji będzie dostępna na naszej stronie do końca września. Aby ją obejrzeć należy się zalogować za pomocą loginu i hasła otrzymanego od organizatorów.

Więcej

Książka abstraktów

Zapraszamy do zapoznania się ze streszczeniami wystąpień uczestników i gości Konwersatorium, zebranymi w Książce Abstraktów. Znajduje się ona w zakładce Program → Książka abstraktów.

Więcej

Aktualny program konferencji

Więcej informacji wkrótce.

Więcej

Sesja szkoleniowa

Więcej informacji wkrótce.    

Więcej

Warsztaty szkoleniowe

Miło jest nam poinformować, że pod szyldem Konwersatorium odbędą się warsztaty prowadzone przez przedstawicieli firm Perlan Technologies, Pro-environment oraz Air Liquide. Uczestnictwo w warsztatach zostanie potwierdzone certyfikatem.    

Więcej