Aktualności

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie w Konwersatorium Spektrometrii Atomowej 2021. Zdjęcia z tegorocznej konferencji dostępne są w zakładce Archiwum → Historia.

Więcej

Zapis z transmisji

Transmisja z 3 dni konferencji będzie dostępna na naszej stronie do końca września. Aby ją obejrzeć należy się zalogować za pomocą loginu i hasła otrzymanego od organizatorów.

Więcej

Konkurs na najlepszy plakat

Uczestników konferencji zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszy plakat za pomocą ankiety, która będzie dostępna na stronie 7 września 2021r. Głosy można  oddawać do godz. 16.00.

Więcej

Książka abstraktów

Zapraszamy do zapoznania się ze streszczeniami wystąpień uczestników i gości Konwersatorium, zebranymi w Książce Abstraktów. Znajduje się ona w zakładce Program → Książka abstraktów.

Więcej

Aktualny program konferencji

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym programem szczegółowym konferencji.

Więcej

Sesja szkoleniowa Zarządzanie jakością badań

Miło jest nam poinformować, że dnia 6 września 2021r. odbędzie się sesja szkoleniowa Zarządzanie jakością badań, podczas której wykłady wygłoszą: prof. dr hab. Ewa Bulska prof. dr hab. Paweł Kościelniak prof. dr hab. Piotr Konieczka mgr Katarzyna Szymańska Uczestnicy sesji otrzymają certyfikaty.    

Więcej

Warsztaty szkoleniowe

Znamy już tematy warsztatów, które odbędą się 8 września 2021r. pod szyldem Konwersatorium. Zapraszamy do zapoznania się z nimi. Więcej informacji znajduje się w zakładce Program → Warsztaty.

Więcej

Przedłużenie terminu rejestracji

UWAGA! Na prośbę osób zainteresowanych udziałem w Konwersatorium Spektrometrii Atomowej przedłużony zostaje termin rejestracji do 10.07.2021 r.

Więcej

Warsztaty szkoleniowe

Miło jest nam poinformować, że w dniu 8 września pod szyldem Konwersatorium odbędą się warsztaty prowadzone przez przedstawicieli firm Perlan Technologies, Pro-environment, MS Spectrum, Test-chem, Spectro-lab, Shim-pol, poświęcone przygotowaniu próbek do analizy oraz technikom analitycznym, m.in. ICP-MS, single particle ICP-MS, ICP-OES, EDXRF. Uczestnictwo w warsztatach zostanie potwierdzone certyfikatem. Więcej informacji wkrótce!

Więcej

Konferencja odbędzie się w dniach 6-8 września 2021 r.

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Uczestników Konwersatorium Spektrometrii Atomowej oraz trudny do przewidzenia rozwój sytuacji epidemiologicznej związanej z koronawirusem konferencja zostanie przeprowadzona w trybie hybrydowym. Obraz z sali plenarnej, na której będzie odbywać się wydarzenie, zostanie przesłany na platformę webową. Dzięki temu osoby, które nie dotrą na konferencję, będą mogły brać w niej czynny […]

Więcej