Aktualności

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie w Konwersatorium Spektrometrii Atomowej 2021. Zdjęcia z tegorocznej konferencji dostępne są w zakładce Archiwum → Historia.

Więcej

Zapis z transmisji

Transmisja z 3 dni konferencji będzie dostępna na naszej stronie do końca września. Aby ją obejrzeć należy się zalogować za pomocą loginu i hasła otrzymanego od organizatorów.

Więcej

Książka abstraktów

Zapraszamy do zapoznania się ze streszczeniami wystąpień uczestników i gości Konwersatorium, zebranymi w Książce Abstraktów. Znajduje się ona w zakładce Program → Książka abstraktów.

Więcej

Aktualny program konferencji

Więcej informacji wkrótce.

Więcej

Sesja szkoleniowa

Więcej informacji wkrótce.    

Więcej

Warsztaty szkoleniowe

Więcej informacji wkrótce.

Więcej

Warsztaty szkoleniowe

Miło jest nam poinformować, że w dniu 8 września pod szyldem Konwersatorium odbędą się warsztaty prowadzone przez przedstawicieli firm Perlan Technologies, Pro-environment, MS Spectrum, Test-chem, Spectro-lab, Shim-pol, poświęcone przygotowaniu próbek do analizy oraz technikom analitycznym, m.in. ICP-MS, single particle ICP-MS, ICP-OES, EDXRF. Uczestnictwo w warsztatach zostanie potwierdzone certyfikatem. Więcej informacji wkrótce!

Więcej

Konferencja odbędzie się w dniach 6-8 września 2021 r.

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Uczestników Konwersatorium Spektrometrii Atomowej oraz trudny do przewidzenia rozwój sytuacji epidemiologicznej związanej z koronawirusem konferencja zostanie przeprowadzona w trybie hybrydowym. Obraz z sali plenarnej, na której będzie odbywać się wydarzenie, zostanie przesłany na platformę webową. Dzięki temu osoby, które nie dotrą na konferencję, będą mogły brać w niej czynny […]

Więcej

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie w Konwersatorium Spektrometrii Atomowej 2018.

Więcej

Rozkład jazdy autokarów

Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem jazdy autokarów pomiędzy hotelem ibis Styles a Kampusem UwB  

Więcej